ورود بدون ماسک در تمامى ناوگان عمومى پایتخت ممنوع شد

به گزارش وبلاگ آرمان، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران در خصوص ممنوعیت ورود بدون ماسک به تمامى ناوگان عمومى پایتخت اطلاعیه ای صادر کرد.

ورود بدون ماسک در تمامى ناوگان عمومى پایتخت ممنوع شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آرمان، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه اى اعلام میدارد، به دنبال افزایش آمار شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها از سوى ستاد ملى مقابله با این ویروس، از روز شنبه 19 مهر ماه ورود افراد بدون ماسک در تمامى ناوگان عمومى شهرتهران ممنوع خواهد شد.

مجموعه مدیریت شهرى و معاونت حمل و نقل و ترافیک، همواره الزام استفاده از ماسک را در ناوگان عمومى پایتخت در دستور کار داشته است و اکنون باردیگر اعلام میدارد: رعایت فاصله گذارى اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسى همچنان مورد تاکید است و از روز (شنبه 19 مهر ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسى هاى شهر تهران اعمال خواهد شد، واز ورود افراد بدون ماسک ممانعت بعمل خواهد آمد.

لازم به یادآورى است هم اکنون در 127 ایستگاه مترو و 62 پایانه و ایستگاه اتوبوس و تاکسی شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود.

یقیناهمدلی و همراهی شهروندان عزیز تهرانی در این امر مهم یاریگر ما خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ورود بدون ماسک در تمامى ناوگان عمومى پایتخت ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود بدون ماسک در تمامى ناوگان عمومى پایتخت ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید