طلسم آقای گل پرسپولیس مقابل بوشهری ها شکسته می گردد؟

به گزارش وبلاگ آرمان، تیم فوتبال پرسپولیس در هفت بازی ابتدایی خود تنها پنج گل به ثمر رسانده است تا کمترین تعداد گل زده را بین تیم های بالای جدول از آن خود کند.

طلسم آقای گل پرسپولیس مقابل بوشهری ها شکسته می گردد؟

شاگردان گابریل کالدرون در حالی با 12 امتیاز باید روز آدینه به مصاف شاهین شهرداری بوشهر بروند که مهاجمان این تیم هنوز پیروز به گلزنی نشده اند.

علی علیپور که در دو فصل گذشته رقابت های لیگ برتر بیشترین گل زده را برای پرسپولیس به ارمغان آورده بود در نوزدهمین دوره این مسابقات طلسم شده است تا با موجی از نقدها طرفداران تیمش روبرو گردد.

مهاجمی که قبل از آغاز مسابقات با پیشنهاداتی از کشورهای مختلف اروپایی روبرو شد اما مدیران پرسپولیس با آن مخالفت کردند تا آقای گل سرخپوشان را با متممی که برای قراردادش در نظر گرفتند حفظ نمایند.

علیپور در هفته های ابتدایی، دروازه حریفان را نیز گم نموده بود تا تعداد شوت های در چارچوبش تا انتها هفته سوم تنها سه شوت باشد.

بازیکنی که با وجود دوندگی های همیشگی خود یک موقعیت خطرناک هم کسب نکرد تا نقدها از او شدت بگیرد.

مهاجم پرسپولیس که به واسطه عملکرد ضعیف خود، پیراهن تیم ملی را نیز از دست داد همچنان گل نمی زند اما توانسته آمار بهتری را از خود به نمایش بگذارد.

علیپور در هفته پنجم تا هفتم، 9 بار اقدام به شوتزنی نموده است که 6 شوت او، دروازه بان ها را با دردسر روبرو کرد. آماری که برای علیپور چندان خوب نیست اما بهتر از هفته های ابتدایی فصل جاری است.

باید دید مهاجم شماره 70 پرسپولیس که با وجود کمبود مهاجم در تیمش هیچ خطری مبنی بر نیمکت نشینی اش نیز او را تهدید نمی کند می تواند مقابل شاهین شهرداری بوشهر گلزنی کند یا این بازیکن بار دیگر با نقدهای پیشکسوتان و طرفداران پرسپولیس روبرو می گردد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 16:45 آدینه در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در بوشهر به مصاف شاهین شهرداری می رود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طلسم آقای گل پرسپولیس مقابل بوشهری ها شکسته می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلسم آقای گل پرسپولیس مقابل بوشهری ها شکسته می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید