نماینده ایران بر سکوی سوم کاپ آزاد امارات ایستاد

به گزارش وبلاگ آرمان، تیم هاکی روی یخ کشورمان از ساعت 17:40 امروز (پنج شنبه) به وقت محلی در چهارمین بازی خود به مصاف نماینده کشور قزاقستان رفت و پیروز شد با نتیجه 5 بر 2 حریف خود را شکست داده و به اولین مدال برنز این رشته (مدال تاریخی) دست یابد.

نماینده ایران بر سکوی سوم کاپ آزاد امارات ایستاد

تیم منتخب ایران در نخستین دیدارش در این رقابت ها مقابل نماینده اوکراین چهار بر یک پیروز شد و در دومین بازی برابر تیم آل-استار 5 بر صفر مغلوب شد و شب گذشته برابر نماینده میزبان 10 بر 5 مغلوب شد.

هاکی بازان ایران در شرایطی در این مسابقات حاضر شدند که ویزا 9 نفر از اعضای تیم ملی به بهانه شیوع بیماری کرونا صادر نشد و بهترین بازیکنان تیم هاکی روی یخ با نام خرس های سفید دبی در کنار ملی پوشان ایرانی مقیم خارج از کشور به نمایندگی از ایران در این مسابقات حاضر شدند.

ندیم مسلمی و امین یوسفی از کانادا، کیان فرساد از آمریکا، سعید و مسعود مهیمن از امارات لژیونرهای کشورمان برای شرکت در این مسابقات هستند.

بشیر معمارزاده مربی سابق بدنساز تیم ملی کشتی با توجه به همراهی بیش از یک دهه به عنوان مشاور تیم ملی هاکی ایران و حضورش در امارات مسئولیت کنترل نیمکت و هدایت تیم را در غیاب مربی تیم ملی بر عهده داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نماینده ایران بر سکوی سوم کاپ آزاد امارات ایستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ایران بر سکوی سوم کاپ آزاد امارات ایستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید