سرقت گوشی سرکلانتر در شب اغتشاشات!

به گزارش وبلاگ آرمان، گوشی تلفن همراه یکی از سرکلانتران تهران که در شب اغتشاشات سرقت شده بود به همراه تعدادی پوکه و گلوله ساچمه ای و 21 تلفن همراه دیگر در خانه مردی نقاش کشف شد.

سرقت گوشی سرکلانتر در شب اغتشاشات!

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آرمان، اواخر آبان ماه سال جاری مأمور پلیسی به دادسرای ویژه سرقت رفت و بیان کرد گوشی سرکلانتر در اغتشاشات خیابانی گم شده است.

وی گفت: ساعتی قبل سرکلانتر همراه تعدادی از مأموران پلیس برای آنالیز اوضاع اغتشاشات که به خاطر قیمت بنزین اتفاق افتاده بود به یکی از خیابان های شرقی تهران رفت که در جریان اغتشاشات گوشی تلفن همراه گرانقیمتش گم شد. با این شکایت پرونده به دستور قاضی میثم حسین پور دادیار شعبه دوم برای رسیدگی در اختیار تیمی از کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران نهاده شد. مأموران پلیس در نخستین آنالیز ها دریافتند گوشی سرکلانتری با سیم کارت زن جوانی به نام ثریا برای دقایقی فعال شده و بعد از آن خاموش شده است؛ بنابراین مأموران، ثریا را برای تحقیق به اداره پلیس احضار کردند که تعیین شد، وی مدتی قبل سیم کارت گوشی اش را در اختیار پسر بزرگش به نام کامیار قرار داده است. پس از این مأموران برای آنالیز موضوع به دستور قاضی پرونده راهی منزل متهم شدند که در بازرسی از منزل مسکونی آن ها علاوه بر تعدادی ساچمه تفنگ و پوکه گلوله که مربوط به درگیری های اغتشاشات بود، تعداد 21 دستگاه گوشی همراه هم کشف کردند.

بدین ترتیب مأموران کامیار و پدرش را که مدعی بود 21 گوشی متعلق به اوست برای تحقیق بازداشت کردند.

کامیار در بازپرسی ها گفت: برادر 12 ساله ام کیوان گوشی سرکلانتر را که خیابان پیدا نموده بود به من داد. او به خاطر هیجان و احساسات دوران نوجوانی در اغتشاشات خیابانی اخیر به خیابان رفته بود و در شلوغی و درگیری اوباش با مأموران این گوشی را پیدا نموده بود و ما اصلاً فکر نمی کردیم این گوشی متعلق به سرکلانتر باشد. وی ادامه داد: وقتی گوشی را کیوان به من داد، فکر کردم گوشی متعلق به اراذل خیابانی است و به همین خاطر برای اینکه امتحان کنم گوشی سالم است سیم کارت مادرم را که در اختیار من بود داخل آن انداختم و برای دقایقی گوشی را فعال کردم. بعد از آن سیم کارت را بیرون آوردم و تاچ گوشی سر کلانتر را با تاچ گوشی خودم که مشکل داشت عوض کردم.

پدر کیوان هم که مدعی بود 21 دستگاه گوشی کشف شده در خانه اش متعلق به او است در بازپرسی ها گفت: من صافکار و نقاش خودرو هستم و مشتریان زیادی دارم. مدتی قبل خودروی گرانقیمت مرد موبایل فروشی را نقاشی کردم که او به عوض دستمزد به من 21 دستگاه گوشی همراه داد و قرار بود در فرصت مناسب گوشی ها را بفروشم.

دو متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی نهاده شدند. قاضی حسین پور به مأموران پلیس دستور داد تا برای تعیین شدن راز 21 دستگاه گوشی کشف شده تحقیق نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرقت گوشی سرکلانتر در شب اغتشاشات!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت گوشی سرکلانتر در شب اغتشاشات!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید