سردار آزمون: قهرمانی دوباره در لیگ روسیه قابل توصیف نیست، به خاطر رعایت نکردن پروتکل ها جریمه شدم

به گزارش وبلاگ آرمان، هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند. گازینسکی بازیکن خوبی است ولی این اتفاق برای او افتاد و من از اشتباهش استفاده کردم و گلزنی کردم. هدف اول من قهرمانی زنیت در لیگ بود که به آن رسیدم و اکنون هدف بعدی قهرمانی در جام حذفی است.

سردار آزمون: قهرمانی دوباره در لیگ روسیه قابل توصیف نیست، به خاطر رعایت نکردن پروتکل ها جریمه شدم

مهاجم ایرانی زنیت گفت: هدف اول من قهرمانی زنیت در لیگ بود که به آن رسیدم و اکنون هدف بعدی قهرمانی در جام حذفی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر روسیه، زنیت در خانه کراسنودار به میدان رفت و به پیروزی 4 بر 2 دست یافت. در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و بازی درخشانی از خود برجا گذاشت. وی پیروز شد در دقایق 5 و 52 دبل کند و دیگر گل های زنیت توسط دزوبا 45 (پنالتی) و سوتورمین در دقیقه 72 زده شد.

آزمون در دقیقه 66 تعویض شد.زنیت با این پیروزی 62 امتیازی شد و توانست قهرمانی خود را در این پیکارها مسجل کند.

آزمون بعد از این پیروزی در مصاحبه با سایت چمپیونات روسیه گفت: بدون شک از قهرمانی دوباره ام در لیگ روسیه بسیار خرسندم و نمی توانم احساسم را توصیف کنم. علی رغم شرایط بوجود آمده به دلیل کرونا در روسیه و جهان ولی طرفداران با وجود نبودشان در استادیوم، در قلب ما جای دارند. این قهرمانی را به تمام باشگاه از بازیکنان، مسئولان، کادر فنی و طرفداران تبریک می گویم.

وی درباره گلی که از روی اشتباه بازیکن رقیب به ثمر رساند، گفت: هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند. گازینسکی بازیکن خوبی است ولی این اتفاق برای او افتاد و من از اشتباهش استفاده کردم و گلزنی کردم. هدف اول من قهرمانی زنیت در لیگ بود که به آن رسیدم و اکنون هدف بعدی قهرمانی در جام حذفی است.

آزمون درباره اینکه بعد از بازی چرا روزنامه نگاران را به داخل رختکن تیم راه ندادند تا درباره قهرمانی گزارش تهیه نمایند، گفت: شاید به خاطر کرونا بود. من درباره این موضوع خطر نمی کنم چون به خاطر رعایت نکردن پروتکل ها پیش از این جریمه شدم. به همین خاطر چیزی درباره این موضوع نمی گم. البته شوخی می کنم. اکنون همه به خاطر قهرمانی خرسند هستند و همه چیز بر وفق مراد است.

منبع: عصر ایران

به "سردار آزمون: قهرمانی دوباره در لیگ روسیه قابل توصیف نیست، به خاطر رعایت نکردن پروتکل ها جریمه شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار آزمون: قهرمانی دوباره در لیگ روسیه قابل توصیف نیست، به خاطر رعایت نکردن پروتکل ها جریمه شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید