خسارت 900 میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های شهرستان جاسک و بشاگرد

به گزارش وبلاگ آرمان، خبرنگاران/هرمزگان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: بیش از 900 میلیارد تومان به زیرساخت های جاده، برق و آب در مناطق سیل زده بشاگرد و جاسک خسارت وارد شد. خسارت ها در بخش واحدهای مسکونی در حال ارزیابی است.

خسارت 900 میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های شهرستان جاسک و بشاگرد

رضا مدرس شب گذشته(26 دی ماه) با بیان این مطلب در جلسه مدیریت بحران شهرستان جاسک، اظهار کرد: این خسارت تنها مربوط به بخش زیرساخت های این شهرستان هاست و هنوز خسارات به منازل مسکونی ارزیابی نشده است.

وی اضافه نمود:اکنون همه محورهای اصلی در این شهرستان ها بازگشایی و راستا جاده جاسک به کنارک در محدوده استان هرمزگان تردد برقرار شده است.

مدرس با اشاره به اینکه 10 روستای در مجاورت جاده جاسک- کنارک نیز راه های موقت ایجاد شده است، اضافه نمود: در شهرستان جاسک 64 روستا برق شان قطع شده بود که اکنون 52 روستا وصل شده است، اما برق 12 روستا به علت بسته بودن راستا جاده هنوز وصل نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی فزود:اکنون 4 سورتی پرواز در شبانه روز اقلام و یاری های غذایی به سیل زدگان بویژه در مناطق سیل زده ارسال و بیماران را به مراکز درمانی شهرستان منتقل می نمایند.

مدرس اظهار کرد: به علت جمعیت بالای مادران باردار در این مناطق، ماما بصورت شبانه روزی در مراکز درمانی مستقر شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی با اشاره به اینکه 110 روستا در بشاگرد نیز بعلت سیل زدگی برقشان قطع شده بود که اکنون برق 72 روستا وصل شده است، اعلام نمود: اوضاع مناطق سیل زده تا روز شنبه عادی می گردد و کار بازسازی پس ازآن شروع می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خسارت 900 میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های شهرستان جاسک و بشاگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت 900 میلیارد تومانی سیل به زیرساخت های شهرستان جاسک و بشاگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید