باخ: به دقت اخبار ورزش ایران را پیگیری می کنم

به گزارش وبلاگ آرمان، وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک ایران با رئیس کمیته بین المللی المپیک دیدار کردند.

باخ: به دقت اخبار ورزش ایران را پیگیری می کنم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آرمان، به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، صبح سومین روز از سفر مهم کاری مسئولان ورزش کشورمان به ملاقات با توماس باخ رئیس IOC اختصاص یافت.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی با حضور در مقر کمیته بین المللی المپیک با توماس باخ رئیس بزرگترین و مهم ترین نهاد ورزشی جهان ملاقات و در خصوص مسائل ورزش کشورمان در آستانه المپیک 2020 توکیو ملاقات و گفتگو کردند.

در ابتدای این ملاقات سلطانی فر از دعوت باخ برای برپایی این ملاقات تقدیر و تشکر کرد و گفت: بسیار خرسندم که امروز و در این مکان مهم با شما ملاقات می کنم و لازم می دانم از حمایت ها، پشتیبانی و همراهی حضرتعالی و همکاران تان با ورزش ایران تقدیر و تشکر کنم.

سلطانی فر گزارش کاملی را در خصوص شرایط امروز ورزش ایران و فعالیت های ستاد عالی ورزش کشورمان با همراهی کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و همچنین توضیحات کاملی در خصوص شرایط رشته های مختلف و سهمیه های بدست آمده برای حضوری قدرتمندانه در المپیک 2020 توکیو ارائه داد.

همچنین صالحی امیری نیز ضمن تایید تلاش های سلطانی فر و مجموعه وزارت ورزش از حمایت های خوب دولت جمهوری اسلامی از فدراسیون ها و کمیته ملی المپیک در حضور مسئولین کمیته بین المللی تقدیر و تشکر کرد.

توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک نیز ضمن خیرمقدم به مسئولین ورزشی کشورمان گفت: به دقت اخبار ورزش ایران را پیگیری و رصد کرده و باید اعلام کنم از رابطه صمیمی مسئولین دو نهاد اصلی ورزش ایران که می تواند زمینه جهش ورزش کشورتان باشد خرسندم.

وی در ادامه نشست با تاکید بر رعایت منشور المپیک از سوی هر دو نهاد ورزش ایران یعنی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک گفت: پیاده سازی اهداف و روح ورزش و المپیک باعث پیوندی مستحکم و ناگسستنی بین ملت ها می شود و با همین هدف درخواست دارم تمام تلاش تان را برای رعایت منشور المپیک در ایران بکار ببندید.

باخ در خاتمه گفت: در ملاقات با حسن روحانی رئیس جمهوری هم به پیشرفت و توسعه ورزش ایران در سال های اخیر اشاره کرده و اکنون نیز می گویم که پتانسیل ایران و جوانان مستعدش بیش از این هاست. ما از ورزش ایران حمایت های لازم را کرده و خواهیم کرد. ضمن اینکه امیدوارم با حضوری قدرتمندانه در المپیک 2020 به نتایج خوبی نیز دست پیدا کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "باخ: به دقت اخبار ورزش ایران را پیگیری می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باخ: به دقت اخبار ورزش ایران را پیگیری می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید