اخبار صنعت

مسائل قطعه سازان برای تامین مواد اولیه از بورس

محمدرضا نجفی منش گفت: با توجه به لزوم تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع قطعه سازی از طریق بورس این صنایع برای تامین به موقع مواد اولیه با مشکل روبرو شده اند.

24 مهر 1399

خبرنگاران دادگستری آستانه اشرفیه در حفظ اراضی ملی و منابع طبیعی مصمم است

رشت-خبرنگاران-رییس دادگستری آستانه اشرفیه گفت: دادگستری این منطقه برای حفظ و صیانت از اراضی ملی ، طبیعی و جنگلی مصمم است و با جدیت با متخلفانی که حقوق بیت المال را پایمال می کنند برخورد قانونی خواهد داشت.

10 مهر 1399

کاهش 4 سانتی متری تراز آب خزر در سال جاری، دو عامل مهم کاهش تراز آب

معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با اشاره به عوامل موثر در کاهش تراز آب در دریای خزر گفت: بر اساس آمارهای موجود میزان تراز آب این دریا در سال جاری حدود 3 تا 4 سانتی متر نسبت به سال گذشته پایین تر است و در شرایطی که با تغییر اقلیم...

8 مهر 1399

درب آکاردئونی و حفاظ پنجره و حفاظ دیوار

درب آکاردئونی به منظور حفاظت ز مکان های مختلف نصب می شود، از این رو باید بسیار مستحکم باشد.

4 مهر 1399

عملیات آبرسانی غیزانیه به کجا رسید؟

غیزانیه دارای 85 روستا است و بیش از 28 هزار نفر جمعیت دارد و بعد از سال ها، اکنون عملیات آبرسانی به این بخش در سه فاز در حال انجام است.

30 شهریور 1399

پیشنهاد اختصاص عوارض واردات کالا به تحقیق و توسعه شرکتها

به گزارش خبرنگاران، مسعود برومند در حاشیه یکصد و نود و دومین جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی عتف که به صورت فوق العاده برگزار شد، به خبرنگاران گفت: جلسه امروز یک جلسه فوق العاده بود و درباره اجرای طرح تاپ (توسعه اشتغال پایدار) از جانب وزارت صمت بررسی هایی...

30 شهریور 1399

سفارت چین: آمریکا تنش ها را آرام کند و به راستا درست بازگردد

با تیره شدن هر چه بیشتر روابط چین - آمریکا، سفارت چین در واشنگتن با صدور بیانیه ای از ایالات متحده خواست تا از تنش ها میان دو کشور بکاهد.

24 شهریور 1399

از فشار گرمایی چه می دانید؟

فشار گرمایی وقتی ایجاد می گردد که بدن نمی تواند خودش را خنک کند و دمایش بالا می رود و این می تواند باعث از کار افتادن اعضای حیاتی گردد. مهمترین راه کار بدن برای دفع گرمای اضافی، تبخیر عرق از روی پوست است.

24 شهریور 1399

آتش سوزی مهیب در یک کارخانه مواد شیمیایی در آمریکا

منابع خبری بامداد شنبه از وقوع آتش سوزی در یک کارخانه مواد شیمیایی در آمریکا خبر داده اند.

21 شهریور 1399

جزئیات برگزاری ترم تابستان 99 دانشگاه صنعتی قم اعلام شد

دانشگاه صنعتی قم در نظر دارد برخی از دروس را در قالب ترم تابستانی به صورت غیر حضوری از طرق سامانه آموزش مجازی دانشگاه ارائه کند.

19 شهریور 1399

برگزاری تورهای آشناسازی گامی در دوران هم زیستی گردشگری با کرونا

به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محمد قاسمی با بیان این خبر گفت: در اجرای منویات وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مبنی بر ترویج گردشگری داخلی در همزیستی با کرونا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی از یک سو...

9 شهریور 1399

تبعات حادثه ایستگاه برق ملک مکان شیراز مدیریت شده است

خبرنگاران/فارس مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: با توجه به زیرساخت و ظرفیت های ایجاد شده سخت افزاری و نرم افزاری، طی سال های اخیر، حواشی احتمالی حادثه ایستگاه برق ملک مکان مدیریت و تامین برق مشترکان با مشکل روبرو نشد.

8 شهریور 1399

برداشت 200 تن ماهی از استخرهای ایرانشهر

رئیس اداره شیلات ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی این شهرستان سالانه بیش از 200 تن ماهی گرمابی از استخرهای آن برداشت می گردد.

5 شهریور 1399

قیمت 2500 قلم کالا در سامانه 124 ثبت شد

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی گفت: حدود 44 تا 45 شرکت تا به امروز در سامانه اینترنتی 124 اعلام قیمت نموده اند که نزدیک به دو هزار و 500 قلم کالا می گردد.

31 مرداد 1399

خبرنگاران رشد چشمگیر خدمات الکترونیک بعد از شیوع کرونا در قم

قم-خبرنگاران- در جلسه ستاد مبارزه با کرونا که عصر یکشنبه به ریاست استاندار قم در سالن کرامت استانداری برگزار گشت از افزایش خدمات دولت الکترونیک بعد از شیوع کرونا در قم خبر داده شد.

28 مرداد 1399

خبرنگاران نیروهای آمریکایی 50 کامیون سوخت از سوریه به عراق قاچاق کردند

تهران- خبرنگاران- منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند؛ نیروهای آمریکایی 50 کامیون حامل سوخت که از میادین نفتی سوریه سرقت کردند را به عراق انتقال دادند.

26 مرداد 1399

گردشگری با سرعت مناسب به شرایط قبل از کرونا بازمی شود، کوشش برای بازگشایی مرزها از تیرماه

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با اقدامات و برنامه ریزی هایی که اجرا شده، گردشگری با سرعت مناسب به شرایط قبل از کرونا بازمی شود.

25 مرداد 1399

جدال اکبر طبری و نماینده دادستان در دادگاه؛ قبول ندارم و تکذیب می کنم!

سومین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه و متهمان دیگر این پرونده، صبح امروز به ریاست قاضی بابایی در شعبه 5 دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار گردید.

22 مرداد 1399

رشد اقتصادی 98 با نفت منفی 7 درصد شد

بر اساس نتایج حساب های ملی فصلی مرکز آمار ایران بر مبنای سال پایه 1390، نرخ رشد محصول ناخالص داخلی (به قیمت بازار) در سال 1398، بدون نفت (6. 0-) درصد و با نفت (7-) درصد بوده است.

21 مرداد 1399

بیانیه سازمان حمایت، پلیس راهور و تعزیرات درباره احتکار خودرو

در بیانیه ای مشترک بر برخورد هماهنگ سازمان حمایت، پلیس راهور ناجا و تعزیرات با محتکران خودرو تأکید شد.

18 مرداد 1399
تعداد: (64)