کل کل عجیب اسطوره های فوتبال و بسکتبال

به گزارش وبلاگ آرمان، پس از انتقاد زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان به فعالیت های سیاسی لبران جیمز، فوق ستاره بسکتبال آمریکا، بازیکن لیکرز، پاسخ او را داد.

کل کل عجیب اسطوره های فوتبال و بسکتبال

لبران جیمز پس از پیروزی 102 بر 93 تیمش مقابل پورتلند در لیگ NBA و در نشست خبری گفت: من هرگز در مورد مسائلی که غلط هستند، سکوت نمی کنم. من در مورد مردم، عدالت اجتماعی، تبعیض نژادی و برابری صحبت می کنم چون خودم بخشی از این اجتماع هستم. من گروهی 300 نفره ار دانش آموزان در مدرسه ام دارم که در همین جامعه در حال رشد و حرکت هستند و نیاز به یک صدا دارند. من صدای آنها و جامعه هستم. وظیفه من مربوط به تمام دنیا است.

فوق ستاره تیم بسکتبال لیکرز ادامه داد: من فقط نمی توانم به ورزش بچسبم، چون می دانم از طریق ورزش، صدای من قدرتمندتر خواهد بود.

لبران جیمز در واکنش به اظهارات زلاتان ابراهیموویچ گفت: خنده دار است. او (زلاتان) در سال 2018 می گفت که در سوئد به خاطر نام خانوادگی اش (ابراهیموویچ) که شبیه سوئدی ها نیست به او توجه نمی شود. او از نژادپرستی حرف می زد. من از دید ذهن روشنفکر خودم صحبت کردم. او شخص بدی را برای حمله انتخاب کرده، چون من در هر حال کار خودم را انجام می دهم.

زلاتان ابراهیموویچ در سال 2018 به رسانه های سوئدی گفته بود: مطمئن هستم اگر فامیلی من هم اندرسون یا اسونسون بود، همه رسانه ها از من دفاع می کردند. این مربوط به نژادپرستی است. من نمی گویم نژادپرستی است اما تحت پوشش نژادپرستی انجام می شود.

منبع: فرارو

به "کل کل عجیب اسطوره های فوتبال و بسکتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کل کل عجیب اسطوره های فوتبال و بسکتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید