پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت تغییر کرد

معاونت دانشجویی دانشگاه علم و صنعت با صدور اطلاعیه ای از تغییر پیمانکار تغذیه این دانشگاه اطلاع داد.

پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت تغییر کرد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه علم و صنعت در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: در رابطه با نقصان خدمات تغذیه ای دانشجویان، دانشگاه نظر به اهمیت سلامت دانشجویان و در ادامه عزم پایدار برای ارایه خدمات بهینه، اقدامات متعددی را انجام و تمهیدات لازم را تا حصول نتیجه مطمئن ادامه خواهد داد. امید است با همفکری و همدلی و همراهی همه اقشار دانشگاهی به ویژه دانشجویان دانشگاه، از بروز اتفاقات مشابه جلوگیری به عمل آید.

در این اطلاعیه آمده است: از آنجا که حوزه معاونت دانشجویی، متولی ارایه خدمات به دانشجویان دانشگاه بوده و در جهت تامین رفاه حال آنان فعالیت می نماید، حسب وظایف خود در رابطه با موضوع پیش آمده، اقدامات و تصمیماتی را انجام و اتخاذ نموده است.

تشکیل کارگروهی با حضور نمایندگان دانشجویی و همکاران معاونت دانشجویی، جهت آنالیز همه جانبه موضوع پیش آمده، دعوت از تیم دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی (با توجه به مسئولیت تخصصی آن در آنالیز سلامت مواد غذایی)، در تاریخ 24 مهر 98 برای آنالیز جامع و نمونه برداری دقیق، در مورد تهیه مواد، نگهداری، طبخ و فرآیند توزیع غذای دانشگاه از جمله اقدامات دانشگاه جهت پیشگیری از بروز این وقایع است.

دانشگاه علم و صنعت تاکید نموده است که همه هزینه های درمانی دانشجویان مبتلا را جبران کند ضمن این که دانشگاه مصمم است برای پیشگیری از پیشامدهای مشابه، هرگونه اقدام لازم را به انجام رساند.

لذا در پی مسایل اخیر و با توجه به اهمیت حفظ سلامت دانشجویان، دانشگاه تغییر پیمانکار تغذیه را در دستور کار خود قرار داده است. امید که با مسئولیت پذیری، همکاری و وفاق، شاهد تکرار این گونه نواقص نباشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمانکار تغذیه دانشگاه علم و صنعت تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید