واکنش مادر یاسین رامین به حرف های بهروز افخمی درباره مهاجرت مهناز افشار

به گزارش وبلاگ آرمان، سوسن صفاوردی مادر یاسین رامین که شایعه جدایی اش از مهناز افشار هم به گوش می رسد، در واکنش به بهروز افخمی، سخنان این کارگردان در گفت وگو با شبکه افق را تاسف بار خواند.

واکنش مادر یاسین رامین به حرف های بهروز افخمی درباره مهاجرت مهناز افشار

به گزارش وبلاگ آرمان، سوسن صفاوردی مادر یاسین رامین همسر مهناز افشار، به سخنان تند بهروز افخمی درباره علت مهاجرت این بازیگر به خارج از کشور، پاسخ داد.

هفته گذشته، بهروز افخمی در گفت وگو با شبکه افق گفته بود: حمایت های همسر مهناز افشار از مزخرفات او باعث رفتنش از ایران شد.

بر اساس گزارش خبرآنلاین، سوسن صفاوردی در صفحه اینستاگرامی اش در واکنش به این سخن متن زیر را منتشر کرد: جناب آقای بهروز افخمی، در مقام یک استاد دانشگاه باید عرض کنم اظهارات اخیر شما در پاسخ به مجری شبکه افق به طرز شگفت آوری، تاسف برانگیز است. تنزل فاحش اخلاق در جامعه امروز ما بر کسی پوشیده نیست و بسیاری افراد بویژه به هنگام رقابت و یا دشمنی، ریشه های شخصیتی خود را بیش از پیش عریان می نمایند. اینکه شما چه منشی را در پیش دارید، انتخاب خود شماست؛ اما آنچه عیر قابل چشم پوشی است، میدان دادن به امثال جنابعالی از سوی مدعیان سردمداری فرهنگ این مرز و بوم است! هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک…

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش مادر یاسین رامین به حرف های بهروز افخمی درباره مهاجرت مهناز افشار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مادر یاسین رامین به حرف های بهروز افخمی درباره مهاجرت مهناز افشار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید