نورانی نژاد: حزب اعتدال و توسعه با اصلاح طلبان ائتلاف نمی کند ، طرح سرا در دست اجرا

به گزارش وبلاگ آرمان، سخنگوی حزب اتحاد ملت در مورد ائتلاف اصلاح طلبان با حزب اعتدال و توسعه گفت: بحث هایی با حزب اعتدال انجام نشده و به نظر نمی رسد ائتلافی صورت بگیرد.

نورانی نژاد: حزب اعتدال و توسعه با اصلاح طلبان ائتلاف نمی کند ، طرح سرا در دست اجرا

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در مصاحبه با خبرنگار سیاسی وبلاگ آرمان، پیرامون سازوکارهای انتخاباتی جریان اصلاحات برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اصل شرکت در انتخابات است مگر آنکه معنای انتخابات شکل نگیرد؛ اتحاد ملت در حال حاضر نیز در چارچوب شورای عالی سیاستگذاری، مباحث انتخاباتی را دنبال می نماید.

وی اضافه نمود: در شورای عالی سیاستگذاری اصلاحات، سازوکار انتخابات مقدماتی در قالب طرح سرا مصوب شده و حزب اتحاد ملت نیز از آن حمایت می نماید؛ اجرای طرح سرا دستاوردی برای مجموعه سیاست ورزی در کشور است.

فعال سیاسی اصلاح طلب در مورد ائتلاف اصلاح طلبان با حزب اعتدال و توسعه، گفت: در حال حاضر بحث هایی با حزب اعتدال و توسعه بحث انجام نشده و به نظر نمی رسد ائتلافی هم صورت بگیرد، موضوع ائتلاف باید در شورای عالی سیاستگذاری آنالیز گردد؛ اصلاح طلبان اگر بخواهند در انتخابات شرکت نمایند، باید کاندیدای اصلاحات در لیست باشند.

نورانی نژاد اعلام نمود: برای شرکت در انتخابات باید احساس کنیم، حضور یا عدم حضور در انتخابات به حال کشور فرقی دارد اما اگر تفاوتی نداشته باشد، که چه کسی برود و هیچ کسی نرود، حزب اتحاد ملت در سیاست های انتخاباتی خود بازنگری می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نورانی نژاد: حزب اعتدال و توسعه با اصلاح طلبان ائتلاف نمی کند ، طرح سرا در دست اجرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نورانی نژاد: حزب اعتدال و توسعه با اصلاح طلبان ائتلاف نمی کند ، طرح سرا در دست اجرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید