نامه رسمی IOC به کمیته ملی المپیک کشورها در خصوص تعویق المپیک

به گزارش وبلاگ آرمان، کمیته بین المللی المپیک با ارسال نامه به کمیته ملی المپیک کشورها تعویق بازی ها و دلیل آن را خبر داد.

نامه رسمی IOC به کمیته ملی المپیک کشورها در خصوص تعویق المپیک

به گزارش وبلاگ آرمان، کمیته بین المللی المپیک(IOC) پس از اینکه گفت بازی های المپیک توکیو یک سال به تعویق افتاده است، نامه ای به کمیته ملی المپیک کشورها هم ارسال کردو این تعویق یک ساله و دلیل آن را خبر داد.

در نامه کمیته بین المللی المپیک به ایران آمده است:

از زمان آخرین ارتباط ما با شما، متاسقانه انتشار ویروس کرونا سرعت بیشتری درسراسر دنیا گرفته است و به تبع آن کشورها و ورزشکاران بیشتری تحت قشارنهاده شده اند.

این موضوع امروزبعدازظهر بین رییس کمیته بین المللی المپیک و نخست وزیرژاپن، آقای شینروآبه مورد بحث نهاده شد و نتیجه این مصاحبه به تعویق انداختن بازیهای المپیک به سال آینده ، البته با شرط برگزاری تا تابستان 2021 شد و این موضوع بلاقاصله توسط هییت اجرایی نیز به تصویب رسید.

اگرچه این تصمیم امری مسلم و اجتناب ناپذیر درشرایط حاد و فوق العاده کنونی بوده است ولی ما همچنان با همبستگی و کوشش برای دستیابی به هدف خود درخصوص این جابجایی ادامه خواهیم داد و سازگاری لازم درجهت اهداف و برنامه های بازیهای المپبک و همچنین مسابقات انتخابی را خواهیم داشت.

ما دراسرع وقت با تمامی ذینفعان تماس خواهیم داشت تا از پیشرفت و توسعه برنامه های لازم برای این تغییر اطمینان حاصل نماییم.

مجددا از همکاری و حمایت شما دراین مقطع زمانی حساس تشکر میکنم و امیدوارم با همراهی شما برنامه جدید بازیها را به پیش برانیم.

جان مکلود

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نامه رسمی IOC به کمیته ملی المپیک کشورها در خصوص تعویق المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه رسمی IOC به کمیته ملی المپیک کشورها در خصوص تعویق المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید