نامه دبیرکل AFC به ساکت در مورد بدهی باشگاه های ایرانی

به گزارش وبلاگ آرمان، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال مجدداً تأکید کرد به باشگاه های بدهکار که مسائل بدهی خود را حل نکرده اند، مجوز حرفه ای داده نخواهد شد.

نامه دبیرکل AFC به ساکت در مورد بدهی باشگاه های ایرانی

به گزارش وبلاگ آرمان و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به محمدرضا ساکت در خصوص مکاتبات طلبکاران باشگاه ها اعلام نمود که در حال حاضر کمیته مشخص شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال ایران مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است.

متن نامه به شرح زیر است:

دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

اظهارنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص مکاتبات طلبکاران باشگاه ها

این نامه در پاسخ به نامه مورخ 26 سپتامبر 2017 (4 مهر) شما در خصوص موضوع فوق ارسال می شود.

ما از اظهارات شما مبنی بر مسئولیت داشتن کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون جهت رسیدگی به اختلافات مالی بین افراد و باشگاه ها آگاه شدیم که در حال حاضر کمیته مشخص شرایط بازیکنان فدراسیون شما مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است. ما همچنین متوجه شدیم که کمیته استیناف شما و دادگاه CAS مراجع رسیدگی بعدی است. به منظور حمایت از تلاش های ارکان فوق در فدراسیون شما، ما تمام شکایاتی را که علیه باشگاه ها دریافت کرده ایم را برای شما ارسال می کنیم. لطفاً از این موضوع اطمینان حاصل کنید که شکایت های فرستاده شده توسط AFC به شما، به اولین رکن یا همان کمیسیون بدوی و استیناف بخش صدور مجوز فدراسیون ارسال شود تا اینکه به باشگاه های بدهکار که مسائل بدهی خود را حل نکرده اند، مجوز حرفه ای داده نشود. این موضوع همچنین به AFC کمک می کند تا متوجه شود که به کدام باشگاه ها به اشتباه مجوز داده شده است و پرونده آنها را به کمیته کنترل ورود (بررسی صلاحیت) و یا کمیته انضباطی AFC ارجاع دهد. از شما به دلیل حمایت تان از تلاش های AFC جهت نظارت و مدیریت بدهی های معوقه باشگاه ها در فوتبال آسیا سپاسگزاریم.

منبع: تسنیم

به "نامه دبیرکل AFC به ساکت در مورد بدهی باشگاه های ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه دبیرکل AFC به ساکت در مورد بدهی باشگاه های ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید