ممنوعیت پرواز لندن تمدید شد، چرا پروازهای کانکشنی متوقف نمی گردد؟

به گزارش وبلاگ آرمان، در حالی که قرار بود از سه شنبه 2 دی ماه، پروازهای تهران لندن به دلیل شیوع ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی که 70 درصد قدرت انتشار و عفونت زایی آن از کرونای یک ساله اخیر، قوی تر است، متوقف گردد، اما همچنان پروازهای کانکشنی از تهران به کشورهای همسایه یا منطقه و سپس به لندن برقرار است.

ممنوعیت پرواز لندن تمدید شد، چرا پروازهای کانکشنی متوقف نمی گردد؟

این در حالی است که بلیت پروازهای کانکشنی از تهران هم قابل خریداری است و نیازی به سفر به استانبول یا دوحه و سپس خرید بلیت لندن از این شهرها نیست.

معاون سازمان هواپیمایی: ممنوعیت پروازهای لندن تا انتها دی تمدید شد

ابوالقاسم جلالی معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با وبلاگ آرمان، از تمدید ممنوعیت پروازهای تهران لندن تا انتها دی ماه اطلاع داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فروش بلیت پروازهای کانکشنی از سوی آژانس های هواپیمایی داخلی ممنوع است؟ اظهار کرد: در حال حاضر ترکیه کلیه پروازهای خود را به مقصد لندن متوقف نموده است.

با این وجود، در حال حاضر بلیت پروازهای کانکشنی لندن در حال فروش است. پروازهای کانکشنی به پروازهایی که به صورت یکسره و بدون توقف، نباشد، گفته می گردد.

4 ایرلاین خارجی پرواز کانکشنی از تهران به لندن دارند

به عنوان مثال ایرلاین پگاسوس ترکیه، آدینه 19 دی ماه، پرواز تهران-لندن با یک توقف 3 ساعت و 45 دقیقه ای در فرودگاه صبیحه استانبول و با نرخ 6 میلیون و 904 هزار تومانی دارد.

همچنین ترکیش ایرلاینز 2 پرواز 7:55 صبح و 1:50 دقیقه بامداد آدینه 19 دی ماه پرواز تهران لندن از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد لندن با یک توقف 4 ساعت و 10 دقیقه ای در فرودگاه استانبول با قیمت 9 میلیون و 812 هزار تومان دارد.

قطر ایر ویز هم 3 پرواز در روز آدینه 19 دی ماه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد لندن و با توقف بیش از 7 ساعته در فرودگاه دوحه دارد که قیمت بلیت آن 10 میلیون و 309 هزار تومان است.

هواپیمایی امارات هم دو پرواز در روز آدینه 19 دی از مبدأ فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد لندن و با توقف حدوداً 6 ساعته با قیمت 16 میلیون و 127 هزار تومان انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ممنوعیت پرواز لندن تمدید شد، چرا پروازهای کانکشنی متوقف نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت پرواز لندن تمدید شد، چرا پروازهای کانکشنی متوقف نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید