فوتسال بانوان؛ از اعتراض شدید خراسان به گل حفاری تا اخراج بارانی

به گزارش وبلاگ آرمان، خبرنگاران/خوزستان دیدار جمعه شب تیم های ملی حفاری و خراسان رضوی از هفته دوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در اهواز با حاشیه هایی همراه بود.

فوتسال بانوان؛ از اعتراض شدید خراسان به گل حفاری تا اخراج بارانی

در هفته دوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، جمعه شب ملی حفاری در دیداری خانگی به مصاف تیم خراسان رضوی رفت. دیداری که علاوه بر شکست سنگین دختران حفاری با حاشیه های نیز همراه بود.

به گزارش وبلاگ آرمان، ملی حفاری در این بازی خیلی زود و در دقیقه 2 دروازه اش باز شد و در ادامه نیز دو گل دیگر دریافت کرد تا شرایطش برای جبران گل های خورده، سخت تر شود. بازی در نیمه نخست رو به اتمام بود که فهیمه زارعی در دقیقه 20 برای حفاری گلزنی کرد، گلی که با اعتراض شدید فاطمه شریف سرمربی تیم هیات خراسان رضوی همراه بود. او معتقد بود که گل حفاری در دقایق قانونی به ثمر نرسیده و داور 30 ثانیه اضافه گرفته است.

در آن سوی میدان نیز مینا بارانی که کمتر پیش می آید به داوری اعتراض داشته باشد و معمولا مربی آرام در کنار زمین است، در نیمه دوم و پس از دریافت پنجمین گل تیمش، در صحنه ای به شدت به قضاوت داور اعتراض نشان داد و همین باعث شد که داور او را از کنار زمین اخراج شود.

برای این دیدار کوبل داوری نام آشنایی انتخاب نشده بود و شاید این نیز در اعتراضات سرمربیان دو تیم در طول بازی به نوع قضاوت داور، بی تاثیر نبود.

همچنین باوجود این که نادره دورودیان، دبیر کمیته زنان فدراسیون فوتبال و تنها عضو زن کمیته داوران فدراسیون در سالن حضور داشت، در خاتمه این بازی حاضر به پاسخ به سوالات وبلاگ آرمان نشد، اما نکته مهم این است که باتوجه به این که او از نزدیک شاهد قضاوت کوبل داوری حفاری و خراسان بود، باید دید در پی اعتراضات دو تیم به نحوه داوری، واکنش فدراسیون چه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فوتسال بانوان؛ از اعتراض شدید خراسان به گل حفاری تا اخراج بارانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتسال بانوان؛ از اعتراض شدید خراسان به گل حفاری تا اخراج بارانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید