فعالیت 300 هیئت ورزشی در ایلام

به گزارش وبلاگ آرمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان از فعالیت 300 هیئت ورزشی در استان اطلاع داد.

فعالیت 300 هیئت ورزشی در ایلام

دکتر مظفر علی شائی در مصاحبه با وبلاگ آرمان، با بیان اینکه هیئت های ورزشی بیش از هر زمان دیگری امروزه به دانش و علم روز احتیاج دارند، اظهار کرد: استفاده از تجارب هیئت های ورزشی و هم افزایی با دانشگاه ها نکته مهمی است که باید برای پیشرفت ورزش مدنظر باشد.

وی با بیان اینکه آموزش عامل پشتیبان و کوتاه کردن راستا رشد و توسعه است، گفت: این مهم در دستور کار است و از تمام ظرفیت ها برای آموزش روسا ، مربیان و اعضای هیئت ها استفاده خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه حدود 300 هیئت ورزشی در استان وجود دارد، توضیح داد: هنر و مهارت ورزشکاران نتیجه آموزش و مسلط شدن به علم ورزش که به طور جدی در دستور کار ورزش و جوانان استان قرار گرفته است.

علی شایی با بیان اینکه قهرمانان خوبی در سطح کشور داریم، توضیح داد: احتیاج است این قهرمانان بیش از پیش شناخته شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: سرانه عمومی ورزشی استان نزدیک89 سانتی متر مربع است و تمام کوشش ما استفاده بهینه از این ظرفیت ها است.

وی استادیوم 15 هزار نفری شهر ایلام را ظرفیتی بسیار بزرگ برای استان دانست و گفت: رایزنی ها برای تکمیل آن اجرا شده و امیدواریم به معنای واقعی بتواند در اختیار جوانان ورزشکار و علاقمندان قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان برنامه ریزی برای میزبانی از مسابقات ملی و جهانی در رشته های مختلف را از جمله برنامه های استان در این زمینه گفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فعالیت 300 هیئت ورزشی در ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت 300 هیئت ورزشی در ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید