سامانه پیگیری همراه اول راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ آرمان، خبرنگاران/خراسان جنوبی سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی گفت: به منظور تسهیل فعالسازی سیم کارت های ارسالی به سرپرستان خانوار، همراه اول سامانه پیگیری راه اندازی کرد.

سامانه پیگیری همراه اول راه اندازی شد

حسن آذری نصرآباد، اظهار کرد: در پی ارسال سیم کارت های رایگان سرپرست خانوار توسط شرکت پست و با توجه به اینکه به لحاظ قانونی و برای جلوگیری از تخلفات و سوء استفاده های احتمالی، اپراتور باید منتظر دریافت تاییدیه احراز هویت و وصول سیم کارت به دست شخص ثبت نام نماینده از جانب شرکت پست باشد و سپس اقدام به فعالسازی سیم کارت کند، اپراتور اول سامانه ای برای تسهیل این فرآیند راه اندازی کرد.

به گزارش وبلاگ آرمان، به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان جنوبی، وی اضافه کرد: سرپرستان خانوار که سیم کارت رایگان خود را دریافت نموده، اما هنوز سیم کارت شان فعال نشده است، می توانند برای اعلام این موضوع به پرتال همراه اول بخش پیگیری سیم کارت رایگان، مراجعه و عدم فعال بودن سیم کارت خود را اعلام نمایند.

سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی بیان نمود: اپراتور موارد دریافتی را به شرکت پست برای تسریع در اعلام شرایط ارسال و پس از دریافت تاییدیه نسبت به فعالسازی آن ها اقدام خواهد نمود.

آذری نصرآباد یادآور شد: فرآیند تحویل و فعالسازی سیم کارت سرپرستان خانوار بدین صورت است که پس از دریافت سیم کارت و احراز هویت مشترک توسط مامور پست، این شرکت تحویل سیم کارت را به اپراتور اعلام نموده و پس از آن اپراتور نسبت به فعالسازی آن اقدام می نماید و برای فعالسازی سیم کارت نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر خدماتی نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سامانه پیگیری همراه اول راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه پیگیری همراه اول راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید