روایت فرمانده ندسا از 6 سیلی سپاه به آمریکایی ها در خلیج فارس

به گزارش وبلاگ آرمان، فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تا کنون 6سیلی محکم در خلیج فارس به آمریکایی ها زدیم.

روایت فرمانده ندسا از 6 سیلی سپاه به آمریکایی ها در خلیج فارس

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ آرمان، سردار علیرضا تنگسیری ظهر امروز در آئین افتتاح بیمارستان نیروی دریایی سپاه در بندرلنگه، اظهار کرد: این بیمارستان مزین به نام شهید مهدی محمدی ها است، شهیدی که ضرب دست این شهید را آمریکایی ها در خلیج فارس چشیدند و این شهید قبل از شهادت با دوش پرتاب، بالگرد آمریکایی را ساقط کرد.

وی اضافه نمود: ما افتخار داریم 9 شهید والامقام را در نبرد نابرابر تقدیم این نظام و انقلاب کردیم و در این نبرد ها بیش از 50 نفر از آمریکایی ها را به درک واصل کردیم و 6 سیلی محکم به آمریکا زدیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه تا به امروز 6 سیلی در خلیج فارس به آمریکایی ها زدیم، اضافه نمود: اولین سیلی ما انهدام کشتی سانگاری، دومین سیلی انهدام نفتکش سی ایل سیتی، سومین آن انهدام نفت کش عظیم بریجتون و در ادامه یک ناو و دو بالگرد دیگر بود.

سردار تنگسیری بیان داشت: این ها افتخاراتی برای استان های بوشهر و هرمزگان است که 7 شهید در عملیاتی که شهید نادر مهدوی حضور داشت و دو شهید دارا و رئیسی را در آب های نیلگون خلیج فارس تقدیم کردیم.

وی یادآور شد: در محلی که شهید نادر مهدوی و شهید محمدی ها در خلیج فارس به شهادت رسیدند، 10 آمریکایی را در سال 94 به زانو درآوردیم که این نیز کار خدا بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "روایت فرمانده ندسا از 6 سیلی سپاه به آمریکایی ها در خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت فرمانده ندسا از 6 سیلی سپاه به آمریکایی ها در خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید