برطرف 15 هزار فقره احتیاجات ضروری توسط بانک ملی ایران

به گزارش وبلاگ آرمان، در نیمه نخست سال جاری بیش از 15 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه برطرف احتیاجات ضروری توسط بانک ملی ایران به متقاضیان پرداخت شده است.

برطرف 15 هزار فقره احتیاجات ضروری توسط بانک ملی ایران

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آرمان به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک به منظور برطرف احتیاجات ضروری مشتریان از محل منابع قرض الحسنه با کمترین کارمزد اقدام به پرداخت تسهیلات می نماید و این تسهیلات راهی است تا با حفظ و تقویت سنت پسندیده قرض الحسنه در مواقع ضروری در کنار مشتریان ارجمند باشیم.

تسهیلات قرض الحسنه برطرف احتیاجات ضروری عموما برای تامین هزینه درمانی، یاری هزینه تحصیلی، تعمیر و تأمین مسکن و... با کارمزد 4 درصد به متقاضیان پرداخت می گردد و بانک ملی ایران در شش ماه نخست امسال بالغ بر 716 میلیارد و 837 میلیون ریال از این تسهیلات در 15 و 359 فقره اعطا نموده است.

در سال گذشته نیز بانک ملی ایران بالغ بر دو هزار و 595 میلیارد و 808 میلیون ریال تسهیلات برطرف احتیاجات ضروری پرداخت نموده است.

از دیگر تسهیلات قرض الحسنه بانک ملی ایران می توان به تسهیلات تعمیر مسکن اشاره نمود که در نیمه ابتدای امسال مبلغ 12 میلیارد و 700 میلیون ریال از این تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "برطرف 15 هزار فقره احتیاجات ضروری توسط بانک ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف 15 هزار فقره احتیاجات ضروری توسط بانک ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید