دیدار سفیر عربستان در اردن با رغد، دختر صدام به ریاض دعوت شد

به گزارش وبلاگ آرمان، به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیاالیوم، رسانه های اردنی از دیداری که سفیر سعودی در امان با رغد صدام دختر دیکتاتور معدوم عراق داشته است و دعوت نامه ای که این سفیر به وی برای حضور در نشستی درباره عراق در ریاض تحویل داده است، پرده برداشتند.

دیدار سفیر عربستان در اردن با رغد، دختر صدام به ریاض دعوت شد

این رسانه ها به نقل از یک منبع مطلع اعلام کردند: خالد بن فیصل آل سعود سفیر عربستان در اردن با رغد صدام دیدار نموده و تحولات اخیری که عراق شاهد آن است را مورد رایزنی قرار داده اند.

این منبع بیان نمود: سفیر عربستان در اردن دعوت نامه ای به رغد صدام داده است و از وی خواسته است که برای شرکت در نشست عراق و چشم انداز آینده که در ماه آینده میلادی قرار است در ریاض برگزار گردد، شرکت کند.

سفیر سعودی در اردن در دیدار با دختر صدام از این روند تحولات عراق به شدت ابراز نگرانی و تاسف نموده است.

شایان ذکر است که بعضی منابع عراقی با اشاره به وجود عناصر نفوذی در میان تظاهرات کنندگان در عراق اعلام نموده اند که نمی توان وجود بعثی ها و صرخی ها (طیف انحرافی به سرکردگی الصرخی که مورد حمایت گسترده انگلیس و دستگاه های اطلاعاتی دشمنان عراق است) و پایگاه های ارتباط اجتماعی و همچنین نقش سعودی و دیگران در تحریک گروه های وابسته به خود را انکار کرد. بعضی به دنبال وارد کردن کشور در بحران واقعی و فروپاشی دولت و کشور عراق هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دیدار سفیر عربستان در اردن با رغد، دختر صدام به ریاض دعوت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار سفیر عربستان در اردن با رغد، دختر صدام به ریاض دعوت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید