دورخیز یونس امامی برای رسیدن به دوبنده المپیک

به گزارش وبلاگ آرمان، به گزارش خبرنگاران، یونس امامی که در وزن 70 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران پیروز به کسب مدال برنز رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان شد، حالا به هدفی بزرگتر می اندیشد و قصد حضور در المپیک 2020 توکیو را دارد.

دورخیز یونس امامی برای رسیدن به دوبنده المپیک

یونس امامی که با دوبنده تیم بازار بزرگ ایران در لیگ برتر به میدان رفت در همین خصوص گفت: بعد از رقابتهای جهانی از تمرینات جدی و سنگین دور بودم و در اصطلاح ریکاوری کردم، اما رفته رفته برای حضوردر لیگ برتر استارت زدم و خوشبختانه توانستم ضمن حضور در لیگ، به شرایط خوبی برسم.

وی با تاکید بر اینکه میخواهد دوباره به دوبنده تیم ملی برسد و در المپیک به میدان برود، گفت: مدتهاست تمامی مدعیان برای حضور در المپیک مشغول تمرین و کوشش هستند و من هم با همین هدف به تمرین می پردازم. سعی دارم مسابقه به مسابقه نسبت به قبل بهتر باشم و در نهایت به هدفم یعنی المپیک برسم.

دارنده مدال برنز رقابتهای جهانی ادامه داد: با تمام احترامی که برای رقبایم قایل هستم به تنها چیزی که می اندیشم شکست آنهاست تا به تیم ملی راه یابم. انگیزه بالایی برای حضور در المپیک دارم و امیدوارم در این راه با مشکل خاصی روبرو نشوم.

امامی در سرانجام گفت: از متولیان ورزش توقع حمایت و همدلی با کشتی گیران را دارم، چراکه تیم های ملی کشتی همیشه در بحث مدال آوری کاروان ورزشی ایران در المپیک نقش بسزایی داشته و دارند و باید مورد حمایت ویژه ای قرار گیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دورخیز یونس امامی برای رسیدن به دوبنده المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورخیز یونس امامی برای رسیدن به دوبنده المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید