دستگیری 31 تروریست تکفیری در مرز سوریه و عراق

به گزارش وبلاگ آرمان، منابع نظامی در عراق در گزارشهای جداگانه از موفقیت نیروهای مسلح این کشور(ارتش و حشد شعبی) در بازداشت شماری از تروریست های تفکیری در مناطق مختلف خبر دادند.

دستگیری 31 تروریست تکفیری در مرز سوریه و عراق

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آرمان، به نقل از اسپوتنیک عربی، یک منبع نظامی در ارتش عراق در مصاحبه با خبرگزاری اسپوتنیک اطلاع داد که امروز (آدینه 14 اگوست) 100 عنصر داعشی کوشش داشتند تا با گذر از مرز سوریه وارد عراق شوند.تروریست های تکفیری از نزدیکی استان نینوا به دنبال نفوذ به خاک عراق بودند.

به گفته این منبع نظامی که خواست هویتش فاش نشود، نیروهای تیپ 66 پیاده نظام ارتش عراق پیروز شده اند 31 عنصر تروریست را در منطقه ام جریص واقع در مرز سوریه و عراق بازداشت نمایند.

براساس گزارش اسپوتنیک، تروریست های تکفیری از شهر رقه سوریه قصد ورود به عراق را داشته اند که البته 31 نفر از 100 نفر آنان بازداشت و بقیه نیز با استفاده از تاریکی شب به سوریه گریخته اند.

همچنین سازمان اطلاعات و تحقیقات فدرال عراق روز آدینه گزارش داد که نیروهای این مرکز توانسته اند با حمله به محل استقرار تروریست های تفکیری در استان دیاله یک داعشی را دستگیر نمایند.

علاوه براین اداره اطلاعات نظامی عراق هم از پیروزیت این سازمان در به دام انداختن یک تروریست داعشی در منطقه هور الباشا واقع در شمال بغداد اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دستگیری 31 تروریست تکفیری در مرز سوریه و عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 31 تروریست تکفیری در مرز سوریه و عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید