خیز 152 نفر برای 4 کرسی استان سمنان در بهارستان، سمنان رقابتی ترین حوزه و گرمسار کمترین ثبت نامی

به گزارش وبلاگ آرمان، خبرنگاران/سمنان رئیس ستاد انتخابات استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از اتمام ثبت نام ها در این استان اطلاع داد و گفت: در مجموع 152 نفر برای تکیه بر چهار کرسی این استان در مجلس یازدهم ثبت نام کردند.

خیز 152 نفر برای 4 کرسی استان سمنان در بهارستان، سمنان رقابتی ترین حوزه و گرمسار کمترین ثبت نامی

حبیب الله خجسته پور در گفت وگو با وبلاگ آرمان اظهار کرد: امروز و در هفتمین روز ثبت نام ها 58 داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس با حضور در فرمانداری های چهار حوزه انتخابیه استان سمنان ثبت نام کردند تا شلوغ ترین روز ثبت نام ها آخرین روز ثبت نام ها باشد.

وی با بیان اینکه پیش از این پنجمین روز ثبت نام ها با 31 نفر داوطلب نمایندگی رکوردداربیشترین ثبت نامی های مجلس یازدهم در استان بود اضافه نمود: در مجموع 151 نفر داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان سهم زنان از ثبت نام های این استان را 13 درصد برشمرد و گفت: 87 درصد داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان را مردان تشکیل می دهند.

خجسته پور با اشاره به سهم حوزه های انتخابیه استان سمنان ادامه داد: 52 نفر برای تنها کرسی حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه، نفر برای حوزه انتخابیه شاهرود ،30 نفر برای حوزه انتخابیه دامغان و میامی و 20 نفر برای حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان ثبت نام کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به مدارک وسطح تحصیلی داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان اظهار کرد: 20 نفر این داوطلبان نمایندگی دارای مدرک تحصیلی دکترا، 125 نفر دارای دانشنامه کارشناسی ارشد و 6 نفر نیز دارای تحصیلات حوزوی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خیز 152 نفر برای 4 کرسی استان سمنان در بهارستان، سمنان رقابتی ترین حوزه و گرمسار کمترین ثبت نامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیز 152 نفر برای 4 کرسی استان سمنان در بهارستان، سمنان رقابتی ترین حوزه و گرمسار کمترین ثبت نامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید