خبرنگاران قاب روز؛ خداحافظی باشکوه شماره 6 آن سوی آب های خلیج فارس

به گزارش وبلاگ آرمان، تهران- خبرنگاران- کریم باقری در دیداری تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل برزیل و در خاک امارات از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

خبرنگاران قاب روز؛ خداحافظی باشکوه شماره 6 آن سوی آب های خلیج فارس

15 مهرماه سال 1389 بود که تیم ملی ایران در یکی از مهمترین ملاقاتهای محبت آمیز خود در طول تاریخ در خاک امارات و در شهر ابوظبی به مصاف تیم ملی برزیل رفت و با نتیجه سه بر صفر بازنده شد.

در این مسابقه شاگردان افشین قطبی نمایش بدی نداشتند و حتی یک گل سالم نیز توسط سید جلال حسینی وارد دروازه ژولیو سزار شد اما به اشتباه این گل مردود اعلام شد. در ادامه درخشش ستاره هایی چون کوتینیو، داوید لوییز، دنی آلوز، پاتو و ... باعث شد تا برزیل به سه گل دست پیدا کند. البته اگر درخشش مهدی رحمتی در درون دروازه نبود ممکن بود این باخت سنگین تر گردد.

اتفاق مهم این ملاقات اما خداحافظی کریم باقری بود. ستاره با اخلاق فوتبال ایران در این مسابقه به صورت رسمی کفش هایش را آویخت و از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن استعفا داد. باقری در تیم ملی ایران 87 بازی انجام داد و 50 گل نیز به ثمر رساند. او در جام جهانی 98 جزو اصلی ترین نفرات بود. باقری در همین ملاقات هم مقابل برزیل یک پاس عالی در لحظات پایانی برای میداوودی ارسال کرد که مهاجم تیم ملی با بی دقتی توپ را به اوت فرستاد.

حالا کریم باقری چند سالی است به عنوان یاری مربی در پرسپولیس حضور دارد و قرار است در تیم ملی یکی از دستیاران دراگان اسکوچیچ باشد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران قاب روز؛ خداحافظی باشکوه شماره 6 آن سوی آب های خلیج فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قاب روز؛ خداحافظی باشکوه شماره 6 آن سوی آب های خلیج فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید