جزئیات جلسه انصاریفرد با کالدرون، جذب مهاجم جدید در مرحله نهایی

به گزارش وبلاگ آرمان، درحالی که کالدرون به دلیل دریافت نکردن مطالباتش اعتراض هایی به مسئولان باشگاه داشته و اولتیماتوم هم داده است، محمدحسن انصاریفرد عصر روز سه شنبه در نشستی با این سرمربی آرژانتینی شرایط را آنالیز کرد.

جزئیات جلسه انصاریفرد با کالدرون، جذب مهاجم جدید در مرحله نهایی

تصمیمات اتخاذ شده در جلسه انصاری فرد با مدیر و سرمربی تیم درباره جابجایی و اردوی زمستانی

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این مورد گفت: در این جلسه درباره اردوی تیم در تعطیلات نیم فصل هم صحبت شد و آنالیز های لازم صورت گرفت.

کالدرون گفت که زمان اردوی زمستانی تیم از 11 تا 23 ژانویه (21 دی تا 3 بهمن) خواهد بود و او بر اساس سیستم و شرایطی که کادر فنی برای تیم در نظر گرفته محل برپایی این اردوی خارجی را انتخاب خواهد نمود و خواستار برگزاری بازی تدارکاتی هم شده و قرار است مدیر تیم در هماهنگی با مدیر عامل باشگاه نتیجه اقدامات صورت گرفته را تا قطعیت آن به کالدرون اطلاع دهد تا اردوی زمستانی سرخ ها با کیفیت مطلوب برگزار گردد.

وی ادامه داد: درباره جذب مهاجم در نیم فصل که آقای کالدورن بر آن اصرار دارند هم صحبت شد و به اطلاع آقای کالدرون رسانده که باشگاه از بین بیش از 20 مهاجمی که به باشگاه معرفی شده اند طی یکی دو روز آینده ، سه یا چهار گزینه پیشنهادی که کیفیت بهتری دارند و امکان جذب و شرایط آنها آنالیز شده را به کادر فنی معرفی خواهد نمود. آقای کالدرون هم اگر گزینه ای داشته باشند پس از جمع بندی همه گزینه ها تصمیم گیری خواهند کرد. همچنین جذب هافبک تهاجمی هم حتمی نیست و بستگی به گزینه های پیشنهادی موجود و کیفیت آنها دارد.

قدوسی در انتها گفت: آقای کالدرون درباره جابجایی نیم فصل تاکید نمود که فعلا تمرکزم روی تیم است و همه بازیکنان با جدیت کامل در تمرینات کوشش می نمایند. به بازیکنانم اعتماد دارم و با توجه به اینکه چه بازیکنانی را می توانیم جذب کنیم درباره جابجایی نیم فصل تصمیم می گیرم و زمان جابجایی درباره جابجایی هایی احتمالی نظرم را به باشگاه خواهم گفت و عجله ای در این باره نیست چرا که زمان کافی وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جزئیات جلسه انصاریفرد با کالدرون، جذب مهاجم جدید در مرحله نهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات جلسه انصاریفرد با کالدرون، جذب مهاجم جدید در مرحله نهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید