ثبت نام کلاس های آمادگی زبان دانشگاه آزاد آغاز شد

به گزارش وبلاگ آرمان، ثبت نام کلاس های آمادگی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز، 19 آذر 98 آغاز شد.

ثبت نام کلاس های آمادگی زبان دانشگاه آزاد آغاز شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ آرمان، پیرو اعلام نتایج آزمون معین سطح آبان ماه، ثبت نام کلاس های آمادگی زبان انگلیسی از امروز، 19 آذر شروع شد؛ پذیرفته شدگان می توانند از طریق سامانه azad.iauec.ac.ir/ept-courses نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

متقاضیان ثبت نام در دوره های زبان انگلیسی لازم است به نکات زیر توجه کنند:

داوطلبان با توجه به نمره کسب شده می توانند در یکی از سطوح سه گانه دوره های آموزشی زبان ثبت نام کنند. بر این اساس داوطلبانی که نمره آزمون معین سطح آن ها تا 390 شده لازم است در کلاس های سطح یک ثبت نام کنند.

داوطلبانی که نمره آزمون معین سطح آن ها بین 400 تا 590 شده لازم است در کلاس های سطح دو ثبت نام کنند و داوطلبانی که نمره آزمون معین سطح آن ها 600 و یا بالاتر شده لازم است در کلاس های سطح سه ثبت نام کنند.

برگزاری آزمون معین سطح 2 نوبت در سال (اردیبهشت و آبان ماه) خواهد بود و مدت زمان اعتبار آن یک سال از زمان قبولی است. حضور مستمر در کلاس ها الزامی بوده و غیبت بیش از 3 جلسه از کلاس باعث محرومیت از آزمون انتها ترم می گردد.

مدت زمان اعتبار آزمون انتها ترم از زمان قبولی هر سطح 2 سال است.

نمره حد نصاب قبولی در هر سطح 50 است که در صورت کسب میانگین حداقل نمره 50 از هر سه سطح، نمره مذکور جایگزین نمره EPT خواهد شد.

آندسته از داوطلبانی که در آزمون معین سطح فروردین و آبان ماه 98 نمره کمتر از 40 را کسب کرده اند و یا در آزمون های مذکور غایب بوده و یا شرکت نکرده اند مجاز به ثبت نام در کلاس های سطح یک هستند.

برگزاری کلاس های هر سه سطح در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و 9 ساعت در هفته خواهد بود.

شروع کلاس ها از روز 25 آذر ماه است و زمان برگزاری آزمون انتها ترم متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام کلاس های آمادگی زبان دانشگاه آزاد آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام کلاس های آمادگی زبان دانشگاه آزاد آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید