کوشش مخلصانه فعالان مالی را ارج می نهیم و قدردان آنها در راه توسعه مالی هستیم

به گزارش وبلاگ آرمان، محمدرضا رمضانی دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در پیامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1399، سال جدید را به فعالان مالی کشور تبریک گفت.

کوشش مخلصانه فعالان مالی را ارج می نهیم و قدردان آنها در راه توسعه مالی هستیم

پیغام او به توضیح زیر است:

یا مقلب، قلب ما در دست توست

یا محول، حال ما سرمست توست

کن تو تدبیری که در لیل و نهار

حال قلب ما گردد همچون بهار

همکاران گرانقدر و فعالان گرامی اقتصاد کشور

با سلام و احترام

تقارن نوروز و مبعث پیغامبر بزرگ الشان اسلام، نوید بهاری امیدآفرین می دهد. بهار فرا رسیده و در طلیعه بهار مبعث رسول پایمردی و ایثار و رشادت است. بهار که فرا می رسد، در واقع این راز طبیعت است تا به همه ما یادآوری می نماید ِانّ مَعَ العُسرِ یُسرا.

در این نوبهار کوشش و رشادت های فعالان محترم مالی سراسر کشور و شما همکاران بزرگوار را ارج می نهم و قدردان کوشش خستگی ناپذیر تان برای رشد و توسعه مالی کشور هستم. شما گرامیان در سال گذشته در مقابله با مسائل یکی از زیباترین جلوه های ایثار را به نمایش گذاشته اید.

روزهای سخت و سالی پرتنش را پشت سر گذاشتیم و با سال ها تجربه فعالیت در کشور عزیزمان اذعان دارم که کوشش خردمندانه و عاشقانه همکاران اتاق ایران و فعالان مالی در این سال مثال زدنی بوده است.

امیدوارم که در این عید سعید و مبارک، روزهای بهتری در انتظار همه کوششگران عرصه مالی، همکاران عزیز و خانواده های محترم شان و نیز ایران عزیز باشد. کوشش مخلصانه شما را ارج می نهم و با تبریک سال نو، برای همه عزیزان آرزوی سلامتی و تندرستی و بهروزی می کنم.

محمدرضا رمضانی

دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "کوشش مخلصانه فعالان مالی را ارج می نهیم و قدردان آنها در راه توسعه مالی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مخلصانه فعالان مالی را ارج می نهیم و قدردان آنها در راه توسعه مالی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید