ترامپ: حمایتی از طرح استیضاح وجود ندارد ، دموکرات ها باید با طرح بازی جدیدی وارد شوند

به گزارش وبلاگ آرمان، رئیس جمهوری آمریکا امروز (شنبه) در پیامی توییتری نوشت: حمایتی از طرح استیضاح در اینجا وجود ندارد. گمان می کنم دموکرات ها باید با طرح بازی جدیدی وارد شوند.

ترامپ: حمایتی از طرح استیضاح وجود ندارد ، دموکرات ها باید با طرح بازی جدیدی وارد شوند

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در یک سری پیام های توییتری نوشت: آدام شف (رئیس کمیته اطلاعات مجلس کنندگان آمریکا) می گوید وقتی جمهوری خواهان از عبارت شوخی روسیه استفاده می کنند، در واقع تلاش می کنند تا مداخله روسیه را تکذیب کنند. این درست نیست. حقیقت این است که زمانی که جمهوری خواهان از عبارت مربوطه استفاده می کنند، در واقع آن ها به اتهاماتی اشاره دارند که شف و دیگران به زبان می آورند؛ اینکه کمپین ترامپ با روسیه در سال 2016 تبانی کرد یا همکاری داشت.

او افزود: حمایتی از طرح استیضاح در اینجا وجود ندارد. گمان می کنم دموکرات ها باید با طرح بازی جدیدی وارد شوند. ترامپ ادامه داد: اگر دموکرات ها تصمیم بگیرند، به رغم این حقیقت که گفت وگوهای ریاست جمهوری من کاملا مناسب (عالی) بوده است، به فریب استیضاح ادامه دهند، آدام شف مجبور خواهد شد تا شهادت بدهد. نظرسنجی ها اکنون به شدت علیه استیضاح است!

او در پیام دیگری نوشت: طبق نظرسنجی امرسون کالج برای پایگاه هیل، استیضاح در میان مستقل ها 49 درصد مخالف و 34 درصد حمایت دارد. خب دیدید که چرا نانسی پلوسی (رئیس مجلس کنندگان آمریکا) نمی خواهد وارد آن شود. دموکرات ها باید به خانه شان بروند و توضیح دهند که چرا کاری برای بحران مواد مخدر، قیمت های دارو، توافقنامه ایالات متحده-مکزیک-کانادا (USMCA)، مرز و غیره انجام نداده اند.

منبع: انتخاب

به "ترامپ: حمایتی از طرح استیضاح وجود ندارد ، دموکرات ها باید با طرح بازی جدیدی وارد شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: حمایتی از طرح استیضاح وجود ندارد ، دموکرات ها باید با طرح بازی جدیدی وارد شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید