اشتغالزایی 947 نفر با افتتاح پروژه های هفته دولت در گمیشان

به گزارش وبلاگ آرمان، فرماندار گمیشان از افتتاح و شروع عملیات ساخت 149 طرح عمرانی و مالی به مناسبت هفته دولت سال در این شهرستان اطلاع داد و گفت: بهره برداری از این طرح ها موجب ایجاد 947 فرصت شغلی خواهد شد.

اشتغالزایی 947 نفر با افتتاح پروژه های هفته دولت در گمیشان

به گزارش وبلاگ آرمان آنلاین به نقل از ایرنا، احمد دستمرد چهارشنبه 29 مرداد اظهار کرد: گمیشان در استان گلستان جزو 31 شهرستان کم برخوردار و کمتر توسعه یافته کشور است، از مجموع این طرح ها 119 طرح عمرانی و بقیه مالی و اشتغال زا شامل بهره برداری از 105 پروژه و شروع ساخت 44 پروژه است. بهره برداری از طرح زهکشی هزار و 733 کیلومتر از اراضی این شهرستان با 700 میلیارد ریال اعتبار، سرانجام ترمیم ساختمان های خسارت دیده و اتمام ساخت منازل بازسازی شده از سیل از مهمترین پروژه های قابل افتتاح هفته دولت سال جاری گمیشان است.

فرماندار گمیشان گفت: یکی از مهمترین پروژه های این هفته که با 75 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری خواهد رسید، طرح پرورش ماهی در قفس است که موجب رشد و توسعه مالی این شهرستان و ایجاد فرصت های شغلی متعدد خواهد شد. مجموع اعتبارات هفته دولت سال جاری گمیشان 6 هزار و 160 میلیارد ریال است در حالی که این رقم سال قبل 2 هزار و 720 میلیارد ریال بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "اشتغالزایی 947 نفر با افتتاح پروژه های هفته دولت در گمیشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغالزایی 947 نفر با افتتاح پروژه های هفته دولت در گمیشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید