ارتش سوریه 6 شهرک مهم را در شرق ادلب بازپس گرفت

به گزارش وبلاگ آرمان، ارتش سوریه ضمن از سرگیری عملیات نظامی خود در شرق ادلب، پیروز شده چند شهرک مهم را از عناصر تروریستی جبهه النصره و اجناد القوقاز بازپس بگیرد.

ارتش سوریه 6 شهرک مهم را در شرق ادلب بازپس گرفت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آرمان به نقل از سانا، ارتش سوریه اخیرا عملیات نظامی خود در شرق ادلب را پس از آتش بس یک هفته ای، از سر گرفته است و با انجام حملات غافلگیرکننده علیه عناصر تروریسی جبهه النصره و اجناد القوقاز، چند شهرک مهم و راهبردی را بازپس گرفت.

در همین ارتباط، منابع خبری و میدانی سوریه خبر دادند که نیروهای سوری شامگاه آدینه پس از درگیری شدید با عناصر تروریستی حاضر در منطقه، شش شهرک مهم الدیر الغربی، تقانه، معره الشمارین، کرسیان، ابوجریف و الدیر الشرقی را آزاد کردند.

بر اساس این گزارش، ارتش سوریه همزمان با انجام عملیات آتش باری، مواضع گروهک های تروریستی نامبرده در نزدیکی شهر معره النعمان(جنوب شرقی استان ادلب) را هدف حملات هوایی خود قرار داد که به دنبال، آن پایگاه های و تجهیزات نظامی تروریست ها منهدم و خطوط امداد رسانی آنها در کل منطقه قطع شده است.

محورهای شرقی حومه ادلب، منطقه تحت تصرف گروهک تروریستی اجناد القوقاز (سربازان قفقاز) است؛ گروهکی که اخیرا از پشتیبانی صدها تروریست وابسته به گروهک های مختلف مستقر در شمال غرب سوریه برخوردار شده است.

ارتش سوریه چند روز پیش در واکنش به اقدام تروریست ها در نقض مکرر آتش بس، عملیات نظامی خود در جنوب ادلب را نیز شروع کرد. عملیات ارتش سوریه در جنوب ادلب پس از حملات گسترده گروه تروریستی جبهه النصره به مواضع ارتش سوریه در ادلب و نقض توافق آتش بس روسیه و ترکیه، از سرگرفته شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ارتش سوریه 6 شهرک مهم را در شرق ادلب بازپس گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش سوریه 6 شهرک مهم را در شرق ادلب بازپس گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید