ادامه تنگی نفس خوزستانی ها در پی بارندگی پاییزی

به گزارش وبلاگ آرمان، خبرنگاران/خوزستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مراجعه 2 هزار و 384 بیمار با مسائل تنفسی در سه روز گذشته به مراکز درمانی تابعه این دانشگاه اطلاع داد.

ادامه تنگی نفس خوزستانی ها در پی بارندگی پاییزی

دکتر فرهاد حمزه لویی در گفت وگو با وبلاگ آرمان، با اشاره به بروز مسائل تنفسی برای خوزستانی ها در پی بارندگی روزهای گذشته اظهار کرد: در روز چهارشنبه (8 آبان ماه) در مجموع یک هزار و 94 نفر با مسائل تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان های تابعه این دانشگاه مراجعه نموده اند. از مجموع این بیماران، 978 نفر به صورت سرپایی، درمان و 116 بیمار نیز بستری شده اند.

وی اضافه کرد: همچنین در روز پنجشنبه (9 آبان ماه) در مجموع 623 بیمار با مسائل تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان های تابعه این دانشگاه مراجعه کردند که از مجموع این بیماران، 531 نفر به صورت سرپایی درمان و 92 بیمار نیز بستری شده اند.

حمزه لویی ادامه داد: در روز آدینه (10 آبان ماه) نیز در مجموع 667 بیمار با مسائل تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان های تابعه این دانشگاه مراجعه نموده اند. از مجموع این بیماران، 610 نفر به صورت سرپایی درمان و 57 بیمار نیز بستری شده اند.

به گزارش وبلاگ آرمان، در پی بارندگی های اخیر، از صبح روز سه شنبه 6 آبان ماه تا ساعت 7 صبح 7 آبان ماه در مجموع چهار هزار و 481 بیمار با مسائل تنفسی به مراکز درمانی اهواز و دیگر شهرستان های تابعه این دانشگاه مراجعه کردند. از مجموع این بیماران، چهار هزار و 321 نفر به صورت سرپایی، درمان و 160 بیمار نیز بستری شدند.

همچنین سوم آبان ماه 303 نفر و چهارم آبان ماه 465 بیمار با عارضه تنفسی به مراکز درمانی زیرمجموعه این دانشگاه مراجعه نموده بودند. در پی بارندگی خفیف در روز یکشنبه، 28 مهرماه نیز 286 نفر با عارضه تنفسی به مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خوزستان مراجعه کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ادامه تنگی نفس خوزستانی ها در پی بارندگی پاییزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه تنگی نفس خوزستانی ها در پی بارندگی پاییزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید