اخطار پدافند ارتش به آمریکایی ها برای ترک منطقه رزمایش ذوالفقار

به گزارش وبلاگ آرمان، سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش از اخطار نیروی پدافند هوایی ارتش به پرنده های فرامنطقه ای به منظور فاصله دریافت از منطقه عمومی رزمایش اطلاع داد.

اخطار پدافند ارتش به آمریکایی ها برای ترک منطقه رزمایش ذوالفقار

به گزارش وبلاگ آرمان به نقل از خبرگزاری مهر، امیر دریادار دوم شهرام ایرانی سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش از اخطار نیروی پدافند هوایی ارتش به پرنده های فرامنطقه ای به منظور فاصله دریافت از منطقه عمومی رزمایش اطلاع داد.

وی با اعلام این خبر، گفت: از روز گذشته و با اعلام شروع برگزاری رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش، قرارگاه پدافند هوایی با اعلام هشدار به پرنده های باسرنشین و بدون سرنشین بیگانه که در نزدیکی محل برگزاری رزمایش پرواز می کردند، به آنها به منظور فاصله دریافت از حریم هوایی منطقه عمومی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش اخطار داد که در همین مدت، شاهد تغییر رفتار محسوس پرنده های بدون سرنشین آمریکایی بودیم.

دریادار دوم ایرانی ادامه داد: همزمان یگانهای پروازی نیروی هوایی و دریایی ارتش شامل هواپیماهای P3F، F-27 و پهپادهای شناسایی نیز با انجام گشت های دریایی مستمر و رصد و پایش منطقه عمومی رزمایش در آب های محل برگزاری رزمایش، هشدار و اخطارهای لازم به یگان های فرامنطقه ای را برای ترک منطقه رزمایش ابلاغ نموده است.

سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش با بیان اینکه طی مدت برگزاری این رزمایش شاهد فعالیت متفاوت و متمرکز پرنده های بدون سرنشین آمریکایی برای جمع آوری اطلاعات از منطقه رزمایش بودیم، گفت: این فعالیت ها توسط سامانه های شناسایی سیگنالی ارتش کشف شد و پرنده های بدون سرنشین از سوی پدافند هوایی اخطار دریافتد و پس از احراز میزان آمادگی سامانه های مراقبتی، شناسایی و پدافندی ارتش جمهوری اسلامی ایران مجبور به ترک منطقه شدند.

منبع: جام جم آنلاین

به "اخطار پدافند ارتش به آمریکایی ها برای ترک منطقه رزمایش ذوالفقار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار پدافند ارتش به آمریکایی ها برای ترک منطقه رزمایش ذوالفقار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید