شروع فعالیت کارگاه فراوری ماسک

به گزارش وبلاگ آرمان، با حضور نیروهای جوان کارگاه فراوری ماسک به همت گروه جهادی شهید سامی لعالی مینوشهر در این شهر مرزی فعالیت خود را شروع کرد.

شروع فعالیت کارگاه فراوری ماسک

به گزارش از ،مسلم عبدیان مسئول گروه جهادی شهید سامی لعالی مینوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جوان کشور گفت: به روان پاک همه شهدای گرانقدر به ویژه شهدای مدافع حرم و شهدای 31 شهریور اهواز و همچنین شهید سامی لعالی درود و سلام می فرستم و به آنها ادای احترام می کنم.

او در ادامه با اشاره به بعضی از فعالیت های جهادی در منطقه گفت: مردم منطقه هم اکنون در قرنطینه هستند و باید به آنها یاری گردد که ما هر کاری از دستمان بربیاید انجام می دهیم.

مسئول گروه جهادی شهید سامی لعالی مینوشهر با بیان اینکه مردم مینوشهر به یاری مسئولان و خیران احتیاج دارند مطرح نمود: خوشبختانه برای برطرف احتیاج مردم کارگاه فراوری ماسک گروه جهادی شهید سامی لعالی مینوشهر در این شهر راه اندازی شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

عبدیان گفت: از هفته های گذشته مکان راه اندازی کارگاه فراوری ماسک را آماده نموده بودیم که خوشبختانه با همت خیران این کارگاه آغاز به کار کرد.

مسئول گروه جهادی شهید سامی لعالی مینوشهر توضیح داد: به دلیل اینکه مردم احتیاج مبرم به ماسک دارند پس از فراوری بلافاصله این اقلام توسط گروه جهادی شهید سامی لعالی مینوشهر در اختیار مردم قرار می گیرد.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شروع فعالیت کارگاه فراوری ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت کارگاه فراوری ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید