آزمون کارشناسان رسمی برگزار گشت، نتایج اولیه آزمون کتبی 40 روز آینده اعلام می شود

به گزارش وبلاگ آرمان، رئیس شورای عالی کانون کارشناسان رسمی کشور از برگزاری آزمون کارشناسان در روز جاری در 31 استان بطور همزمان خبر داد.

آزمون کارشناسان رسمی برگزار گشت، نتایج اولیه آزمون کتبی 40 روز آینده اعلام می شود

طهماسب مظاهری در گفت وگو با وبلاگ آرمان در این باره گفت: امروز (جمعه) 6 دی ماه آزمون کارشناسان رسمی در 31 استان بطور همزمان برگزار گشت و 55 هزار نفر در آزمون ثبت نام کرده بودند و بیشتر قریب به اتفاق در آزمون شرکت کردند؛ البته تعدادی غایب داشتیم که آمار دقیق شرکت کنندگان را ندارم.

وی اضافه کرد: متولی برگزاری آزمون سازمان سنجش و وزارت علوم بود. نتایج اولیه آزمون کتبی کارشناسان تا 40 روز آینده اعلام می شود.

براساس این گزارش، پیش از این کانون کارشناسان رسمی دادگستری در اطلاعیه ای اعلام کرده بود که آزمون کارشناسان رسمی به طور سراسری در 31 استان کشور در روز جمعه 6 دی ماه سال جاری برگزار می شود.

در این اطلاعیه اعلام شده بود که متقاضیان شرکت کننده در آزمون سال 98 کارشناسان رسمی دادگستری برای اطلاع از آدرس دقیق محل برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند در روزهای چهارم و پنجم دی ماه سال جاری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

پیش از این طهماسب مظاهری رییس شورای عالی کانون کارشناسان رسمی کشور درباره آزمون کارشناسان رسمی دادگستری به وبلاگ آرمان گفته بود: 6 دی ماه آزمون کارشناسان رسمی برای 55 هزار نفر شرکت کننده برگزار می شود و ان شاءالله شهریور سال آینده 10 هزار نفر دیگر کارشناس کارآموزی خود را شروع می کنند و پس از گذراندن یکسال کارآموزی پروانه کارشناسی خود را اخذ خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آزمون کارشناسان رسمی برگزار گشت، نتایج اولیه آزمون کتبی 40 روز آینده اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون کارشناسان رسمی برگزار گشت، نتایج اولیه آزمون کتبی 40 روز آینده اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید