آتش سوزی مهیب در یک کارخانه مواد شیمیایی در آمریکا

به گزارش وبلاگ آرمان، منابع خبری بامداد شنبه از وقوع آتش سوزی در یک کارخانه مواد شیمیایی در آمریکا خبر داده اند.

آتش سوزی مهیب در یک کارخانه مواد شیمیایی در آمریکا

به گزارش وبلاگ آرمان به نقل از خبرگزاری فارس، منابع خبری بامداد شنبه از وقوع آتش سوزی در یک کارخانه مواد شیمیایی در ایالت جورجیا خبر داده اند.

پایگاه خبری AJC گزارش داده یک کارخانه مواد شیمیایی در نزدیکی فرودگاه بین المللی هارتسفیلد-جکسون (فرودگاه آتلانتا) در جنوب ایالت جورجیا دچار حریق شده است. مقام های فرودگاه گفته اند که پروازها لغو نشده اند.

حساب کاربری این فرودگاه در پیامی در توئیتر نوشت: در حال حاضر یک آتش سوزی در کالج پارک، بیرون از ساختمان فرودگاه رخ داده است. در حال حاضر این آتش سوزی اثری روی فعالیت های فرودگاه نداشته است.

کارخانه ای که دچار حریق شده آلکمیکس نام دارد. منابع خبری می گویند هنوز معین نیست فردی در این حادثه زخمی شده یا خیر، اما تصور بر این است که همه کارکنان توانسته اند از ساختمان خارج شوند.

وب سایت این کارخانه، خودش را سازنده نیتروسلولز معرفی می نماید که ماده ای بسیار قابل اشتعال است.

تعداد بازدید : 46

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

براد نیتز، خبرنگار یکی از تلویزیون های محلی آمریکا گفته که دود ناشی از این آتش سوزی روی رادار معین

است و او تصویر زیر را در کانال 2 به نمایش گذاشته است.

پایگاه AJC گزارش داده آتش نشان ها به سرعت توانسته اند از حجم آتش کاسته و آن را مهار نمایند. هنوز اطلاعات دیگری درباره این حادثه منتشر نشده است.

اخبار مربوط به این آتش سوزی، بعد از حوادث مشابه دیگری در دیگر نقاط آمریکا منتشر شده است.

پیش از این منابع خبری گزارش داده بودند نیروگاه برق شهر ویتفیلد در ایالت ایندیانا دچار آتش سوزی شده است. این اتفاق عصر پنجشنبه به وقت محلی رخ داد.

انفجار دیگر صبح پنجشنبه در کارخانه فولاد آرسلورمیتال در شهر برنز هربور، واقع در ایالت ایندیانا گزارش شده است.بل تر از این رویدادها، کشتی آبی-خاکی یو اس اس بونهام ریچارد دچار حریق شده و به مدت 4 روز در آتش سوخته بود. نیروی دریایی آمریکا اعلام نموده دلیل این آتش سوزی هنوز معین نیست و در حال تحقیق در مورد جزئیات حادثه است.

منبع: جام جم آنلاین

به "آتش سوزی مهیب در یک کارخانه مواد شیمیایی در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی مهیب در یک کارخانه مواد شیمیایی در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید